Soccer Crush FULL

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0,99 MB
  • Boyut 13 MB
  • Sürüm 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Play365
Soccer Crush FULL indir; Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Soccer Crush FULL mobil oyunu spor oyunları arasında yer alıyor.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Soccer Crush FULL mobil oyunu spor oyunları arasında yer alıyor. Gelişmiş spor ögelerinin aynı platform üzerinde yer aldığı Soccer Crush FULL mobil oyununda yükseltmeleri kazanarak oyunda daha yüksek skorlar elde etmeye çalışacaksınız. Bunun için akıllı cihazınızın dokunmatik kontrollerini değerlendirmeniz yeterli olacaktır.

Dünyanın en iyi futbol oyuncusu olmaya hazır olun. Bunu yapmak için, karşılaşmalar boyunca farklı zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Gelişmek için stratejik hamleler yaparak ilerlemeniz gerekiyor. Bunun için hesaplamalarınızı doğru bir strateji üzerine kurun, üçten fazla ögeyi aynı anda eşleştireceğiniz bir kombinasyon kurun. Gelişmiş oyun sahası, dikkat çekici ögeleri ve aynı zamanda oyun kontrollerinin sizin elinzide olması bu muhteşem spor oyununu diğer diğer oyunlarına göre çok daha cezbedici bir hale getiriyor. Engellere çarpmayın, topu doğru bir güzergahta yönlendirin ve her engeli aştığınız anda elde edeceğiniz puanların keyfini çıkarın.

Dünyaca ünlü stadyumlar içerisinde eğlence dolu anlar yaşamak için belirli bir seviyenin üzerine çıkmanız gerekiyor. Yüzlerce zorluğu aşarak platformu temizlemeniz gerekiyor. Oyunu oynaması oldukça kolaydır. Sadece dikkatli ve doğru strateji doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor. Oyunun gelişmiş ögeleri akıllı cep telefonunuzun ekran özellikleri ile uyumlu olup oynayış esnasında sorunsuz bir performans sergilemenizi sağlar.

Parmaklarınızı hazırlayın, son derece hızlı bir eşleştirme oyununda özel bir performans sergileyeceksiniz. Spor oyunlarının tüm ögeleri Soccer Crush FULL mobil oyununda yer alıyor. Her türlü yöne doğru eşleştirme yapabilirsiniz. Bunu başarmak için ekranda parmağınızı kaydırmanız yeterli olacaktır. Dikkatli ve hızlı bir şekilde ilerlediğiniz taktirde Soccer Crush spor oyununun kazananı olabilirsiniz. Konsantrenizi toplayın, oyuna başlayın ve kazanmak için her an doğru hamleler yaparak ilerleyin.

Soccer Crush FULL indir